Ke kafíčku č. 7: závislost na pomáhání

21/02/2023 | Nezařazené

Je zvláštní kolik lidí si myslí, že lze na pomoci vydělat. To by mne teda zajímalo jak 🙂 Asi jsme tak hloupí, ale veškeré peníze, které seženeme, obracíme pro rodiny. Ono se to nezdá, ale poštovné za balíčky, rozvoz, koupě drogerie atd. Jsme sice malí, ale torpéda. Nic nás nezastaví.

Proč to děláme? Asi vznikla závislost na tom pomáhat. Když vidíme, jak velký efekt má balík s oblečením a nebo že vám někdo v rodině brečí, protože někdo jim sehnal kočár a jídlo, tak prostě nelze se na to vykašlat. Dáváme nejen své srdce a čas, ale i své finance.

Zatím to prostě jinak nejde. Nikdo z nás si nedovolí nepomoci. Ale je pravda, že i my potkali vy…..ky. Tomu asi nikdo neuteče, to prostě se vždy najdou takoví lidé, co to zkouší. Naštěstí už o nás mnoho lidí ví a kontaktují nás s informacemi, kdo zneužívá různých pomocí. Rodiny si stále ověřujeme a po zkušenostech o to více.

Zdraví Hanka

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 58: máme po jarmarku

Ke kafíčku č. 58: máme po jarmarku

Krásný bílý den přejeme všem Tak, konečně je trochu času shrnout ten náš jarmark. Bylo to skvělé. Z pozice pořadatelů, někteří jsou nemocní, všichni unavení, ale i tak máme krásný pocit, že se táto akce udála. Moc nás těší kladné ohlasy. Ptali jste se, jestli to...

Ke kafíčku č. 57: prosíme přijďte na jarmark

Ke kafíčku č. 57: prosíme přijďte na jarmark

POZVÁNKA NA JARMARK PRO DOBROU VĚC, KONANÝ V DUBŇANECH 2. 12. A ŽÁDOST O PODPORU NÁVŠTĚVOU A SDÍLENÍM. INFORMACE PROČ PODPOŘIT NÁŠ CHARITATIVNÍ JARMARK A KDE AKCI NAJDETE. Výtěžek poslouží k otevření komunitního místa v Dubňanech, ale bude sloužit i těm z okolních...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740