Ke kafíčku č. 16: zajíček Zapomínáček byl úspěšný

2/05/2023 | Nezařazené

Neplánovaná akce začala po Velikonocích, kdy jsme oslovili okolí o přebytky sladkostí. Akce se rozjela do mnoha stran. Obce, školy, rodiny, děti samotné. Opět bylo pár slziček dojetím, protože to nikdo nečekal.

Rozhodli jsme se, že budeme dělat takovou akci každý rok, jen budeme muset posílat i balíčky do dálky. Díky vám jsou v našem okolí „zavezeny“ dětské domovy, azylová centra pro matky s dětmi, rozdáno mnoha rodinám v tíživé situaci a do nemocnice, kde jsou dlouhodobě umístěné děti.

Teď pokračujeme delší trasy, konkrétně závozy do dětských domovů, něco budeme i posílat poštou. Udělali jsme 400 (!!!) balíčků, lízátka přesunujeme na projekt pro onkologické děti. A dokonce i pro jednu holčičku se převezlo kolo, které jí darovala další dívenka a s nádherným dopisem.

Vám všem velké díky, bez vás by to nešlo.

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 58: máme po jarmarku

Ke kafíčku č. 58: máme po jarmarku

Krásný bílý den přejeme všem Tak, konečně je trochu času shrnout ten náš jarmark. Bylo to skvělé. Z pozice pořadatelů, někteří jsou nemocní, všichni unavení, ale i tak máme krásný pocit, že se táto akce udála. Moc nás těší kladné ohlasy. Ptali jste se, jestli to...

Ke kafíčku č. 57: prosíme přijďte na jarmark

Ke kafíčku č. 57: prosíme přijďte na jarmark

POZVÁNKA NA JARMARK PRO DOBROU VĚC, KONANÝ V DUBŇANECH 2. 12. A ŽÁDOST O PODPORU NÁVŠTĚVOU A SDÍLENÍM. INFORMACE PROČ PODPOŘIT NÁŠ CHARITATIVNÍ JARMARK A KDE AKCI NAJDETE. Výtěžek poslouží k otevření komunitního místa v Dubňanech, ale bude sloužit i těm z okolních...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740