Ke kafíčku č. 16: zajíček Zapomínáček byl úspěšný

2/05/2023 | Nezařazené

Neplánovaná akce začala po Velikonocích, kdy jsme oslovili okolí o přebytky sladkostí. Akce se rozjela do mnoha stran. Obce, školy, rodiny, děti samotné. Opět bylo pár slziček dojetím, protože to nikdo nečekal.

Rozhodli jsme se, že budeme dělat takovou akci každý rok, jen budeme muset posílat i balíčky do dálky. Díky vám jsou v našem okolí „zavezeny“ dětské domovy, azylová centra pro matky s dětmi, rozdáno mnoha rodinám v tíživé situaci a do nemocnice, kde jsou dlouhodobě umístěné děti.

Teď pokračujeme delší trasy, konkrétně závozy do dětských domovů, něco budeme i posílat poštou. Udělali jsme 400 (!!!) balíčků, lízátka přesunujeme na projekt pro onkologické děti. A dokonce i pro jednu holčičku se převezlo kolo, které jí darovala další dívenka a s nádherným dopisem.

Vám všem velké díky, bez vás by to nešlo.

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Krásné slunečné odpoledne! Tak sice je víkend, ale to nás nezastaví. Ještě hodinku bude otevřeno na kávičku, kdo by měl chuť. No a u nás se už začínají plánovat akce! Už rozjíždíme myšlenky, plníme termíny a popravdě, nějak moc se nám to plní Snad Vás to osloví a bude...

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Krásný den Vám všem! Trošku jsme mlčeli, protože stále jsme v jednom kole. A máme obrovskou novinku!!!! Naše centrum na ulici Lesní 1643 se rozšiřuje o další prostor. Lesy ČR nám a k našim budoucím záměrům vyšly vstříc a dostali jsme do pronájmu travnatou plochu vedle...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740