Ke kafíčku č. 2: máme nové webovky

30/09/2022 | Nezařazené

Amatérismus musí stranou. Pokud chceme být bráni vážně, už vše nejde dělat jen na kolenu, musíme se do toho obout pořádně. Tak jo, abychom ušetřili peníze, které potřebujeme pro rodiny, uděláme to sami! Jojojo, naivní představa a hodně úsměvná.

Ládík se do toho pustil, tráví nad tím moře času, ale jsme pěstouni tří dětí, a to hodně živých. Jo, zvládl pěkné stránky i přes velké problémy, ale není čas, tak to musíme svěřit profíkovi. Už jsme měli zkušenost s hroznou nabídkou webovek, tak doufáme, že Vašek najde člověka, který nám chce pomoci a dělat to ve volnu, ale doufáme, že tentokrát to bude dobré.

A po čase, když přijde návrh, tak si sedáme překvapením. I logo i stránky, to jsme prostě my! Naše podstata. Logo nám dělali jak kamarádi, pak firma, co sehnal Vašek, a bylo to těžké rozhodování. Nakonec zvítězilo logo firmy, ale bylo to těsné. A jsme moc rádi, protože i stránky jsou sladěny a najednou nám to říká: kokos, fakt jdeme do toho! Je hodně věcí, co se učíme doslova za pochodu, ale nevzdáváme se. I když je nějaká překážka, jdeme dále a je to čím dál lepší.

Jsem zvědavá, až si toto budu číst za rok, jak moc změn nám to v životech udělá.

Zdraví Hanka

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Krásné slunečné odpoledne! Tak sice je víkend, ale to nás nezastaví. Ještě hodinku bude otevřeno na kávičku, kdo by měl chuť. No a u nás se už začínají plánovat akce! Už rozjíždíme myšlenky, plníme termíny a popravdě, nějak moc se nám to plní Snad Vás to osloví a bude...

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Krásný den Vám všem! Trošku jsme mlčeli, protože stále jsme v jednom kole. A máme obrovskou novinku!!!! Naše centrum na ulici Lesní 1643 se rozšiřuje o další prostor. Lesy ČR nám a k našim budoucím záměrům vyšly vstříc a dostali jsme do pronájmu travnatou plochu vedle...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740