Ke kafíčku č. 21: nakoupili jsme potravinovou pomoc

24/05/2023 | Nezařazené

Dnes se s vámi opět podělíme o radost. Jsme sice malý spolek, ale snažíme se hodně. A s každou akcí, kterou děláme, vždy získáme nějaké finance, které můžeme poslat dále. Ať už nějakou finanční podporou, třeba pro Dominiku na rekonstrukci domu, tak do našeho skladu s pomocí potřebným.

Dnes jsem zjistila, že máme opravdu šílený záběr všestrannosti… a že tak nějak je toho moc 🙂 Jenže ten pocit, když víte, že někomu opravdu pomůžete, je k nezaplacení. Tentokrát jsme z financí nakoupili potravinovou pomoc, protože opět se ozývají lidé, co jsou na štíru s financemi. Tato pomoc půjde k lidem, kteří mají snahu se svým životem něco dělat, snaží se aktivně pracovat na zlepšení své situace a známe je.

Moc děkujeme vám všem, co nám různě pomáháte. Ať věnováním věcí na blešáček, nebo nákupem či prodejem na našich charitativních aukcích. Děkujeme za vaší podporu a již v červnu bude další blešáček!

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Krásné slunečné odpoledne! Tak sice je víkend, ale to nás nezastaví. Ještě hodinku bude otevřeno na kávičku, kdo by měl chuť. No a u nás se už začínají plánovat akce! Už rozjíždíme myšlenky, plníme termíny a popravdě, nějak moc se nám to plní Snad Vás to osloví a bude...

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Krásný den Vám všem! Trošku jsme mlčeli, protože stále jsme v jednom kole. A máme obrovskou novinku!!!! Naše centrum na ulici Lesní 1643 se rozšiřuje o další prostor. Lesy ČR nám a k našim budoucím záměrům vyšly vstříc a dostali jsme do pronájmu travnatou plochu vedle...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740