Ke kafíčku č. 21: nakoupili jsme potravinovou pomoc

24/05/2023 | Nezařazené

Dnes se s vámi opět podělíme o radost. Jsme sice malý spolek, ale snažíme se hodně. A s každou akcí, kterou děláme, vždy získáme nějaké finance, které můžeme poslat dále. Ať už nějakou finanční podporou, třeba pro Dominiku na rekonstrukci domu, tak do našeho skladu s pomocí potřebným.

Dnes jsem zjistila, že máme opravdu šílený záběr všestrannosti… a že tak nějak je toho moc 🙂 Jenže ten pocit, když víte, že někomu opravdu pomůžete, je k nezaplacení. Tentokrát jsme z financí nakoupili potravinovou pomoc, protože opět se ozývají lidé, co jsou na štíru s financemi. Tato pomoc půjde k lidem, kteří mají snahu se svým životem něco dělat, snaží se aktivně pracovat na zlepšení své situace a známe je.

Moc děkujeme vám všem, co nám různě pomáháte. Ať věnováním věcí na blešáček, nebo nákupem či prodejem na našich charitativních aukcích. Děkujeme za vaší podporu a již v červnu bude další blešáček!

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 58: máme po jarmarku

Ke kafíčku č. 58: máme po jarmarku

Krásný bílý den přejeme všem Tak, konečně je trochu času shrnout ten náš jarmark. Bylo to skvělé. Z pozice pořadatelů, někteří jsou nemocní, všichni unavení, ale i tak máme krásný pocit, že se táto akce udála. Moc nás těší kladné ohlasy. Ptali jste se, jestli to...

Ke kafíčku č. 57: prosíme přijďte na jarmark

Ke kafíčku č. 57: prosíme přijďte na jarmark

POZVÁNKA NA JARMARK PRO DOBROU VĚC, KONANÝ V DUBŇANECH 2. 12. A ŽÁDOST O PODPORU NÁVŠTĚVOU A SDÍLENÍM. INFORMACE PROČ PODPOŘIT NÁŠ CHARITATIVNÍ JARMARK A KDE AKCI NAJDETE. Výtěžek poslouží k otevření komunitního místa v Dubňanech, ale bude sloužit i těm z okolních...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740