Ke kafíčku č. 22: rozvoz do azylových domů

29/05/2023 | Nezařazené

Tak je opět další akce za námi. Tentokrát rozvoz do azylových domů v okolí. Je důležité, aby i rodiny, co se snaží o restart svých životů, měly pěkné věci.

Ono se to nezdá, ale to vám povíme, je to dost náročné, vše třídit, aby byly věci pěkné. Strávíme nad tím mraky hodin a stojí to hodně sil. Je moc fajn, že potom mají lidé, co se k nám staví, buď pro věci zdarma, anebo nás podpořit nákupem, krásné věci, které dělají radost.

Musíme říci, že 95 % jde pouze zdarma k potřebnějším. Takže tento týden bude na objednávku rozvezeno do dalších zařízení to, co je potřeba, a poté už opět snad klidnější část roku. A brzy vyjedeme s informacemi o dalším blešáčku. Tam si můžete nakoupit už od 10 kč a pomoci nám s projekty. Informace dodáme tento týden.

Moc děkujeme všem, co se nám snaží pomáhat, a děkujeme za vaši důvěru.

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Krásné slunečné odpoledne! Tak sice je víkend, ale to nás nezastaví. Ještě hodinku bude otevřeno na kávičku, kdo by měl chuť. No a u nás se už začínají plánovat akce! Už rozjíždíme myšlenky, plníme termíny a popravdě, nějak moc se nám to plní Snad Vás to osloví a bude...

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Krásný den Vám všem! Trošku jsme mlčeli, protože stále jsme v jednom kole. A máme obrovskou novinku!!!! Naše centrum na ulici Lesní 1643 se rozšiřuje o další prostor. Lesy ČR nám a k našim budoucím záměrům vyšly vstříc a dostali jsme do pronájmu travnatou plochu vedle...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740