Ke kafíčku č. 22: rozvoz do azylových domů

29/05/2023 | Nezařazené

Tak je opět další akce za námi. Tentokrát rozvoz do azylových domů v okolí. Je důležité, aby i rodiny, co se snaží o restart svých životů, měly pěkné věci.

Ono se to nezdá, ale to vám povíme, je to dost náročné, vše třídit, aby byly věci pěkné. Strávíme nad tím mraky hodin a stojí to hodně sil. Je moc fajn, že potom mají lidé, co se k nám staví, buď pro věci zdarma, anebo nás podpořit nákupem, krásné věci, které dělají radost.

Musíme říci, že 95 % jde pouze zdarma k potřebnějším. Takže tento týden bude na objednávku rozvezeno do dalších zařízení to, co je potřeba, a poté už opět snad klidnější část roku. A brzy vyjedeme s informacemi o dalším blešáčku. Tam si můžete nakoupit už od 10 kč a pomoci nám s projekty. Informace dodáme tento týden.

Moc děkujeme všem, co se nám snaží pomáhat, a děkujeme za vaši důvěru.

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 58: máme po jarmarku

Ke kafíčku č. 58: máme po jarmarku

Krásný bílý den přejeme všem Tak, konečně je trochu času shrnout ten náš jarmark. Bylo to skvělé. Z pozice pořadatelů, někteří jsou nemocní, všichni unavení, ale i tak máme krásný pocit, že se táto akce udála. Moc nás těší kladné ohlasy. Ptali jste se, jestli to...

Ke kafíčku č. 57: prosíme přijďte na jarmark

Ke kafíčku č. 57: prosíme přijďte na jarmark

POZVÁNKA NA JARMARK PRO DOBROU VĚC, KONANÝ V DUBŇANECH 2. 12. A ŽÁDOST O PODPORU NÁVŠTĚVOU A SDÍLENÍM. INFORMACE PROČ PODPOŘIT NÁŠ CHARITATIVNÍ JARMARK A KDE AKCI NAJDETE. Výtěžek poslouží k otevření komunitního místa v Dubňanech, ale bude sloužit i těm z okolních...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740