Ke kafíčku č. 3

5/10/2022 | Nezařazené

Jak vlastně pracujeme?
Každý z nás funguje na jiném prostoru. V tom v čem je nejlepší a společně si to pěkně sedá.
Vašek nás dostal do programu benevity, angličtina je špičková, kontakty po celém světě. I on dříve pomáhal kde se dá a teď to dělá s celou rodinou o to více. Zuzka je jeho manželka a také ji to nedá a pomáhá spolku nejen s věcmi ohledně účetnictví. Spolu mají dvě děti.
Hanka si ráda povídá a poslouchá příběhy, nachází kontakty a snaží se propojit co nejvíc nápadů a našimi příběhy, hledá všemožné cestičky, jak dojít k cíli. Ladislav je její manžel, pomáhá ji s tvorbou pro internet, spravuje sítě, pomáhá s propojováním lidí a společně jsou pěstouni 3 dětí.
Monika je máma 2 malých dětí, spravuje sklad humanitární pomoci, který prozatím udělala u nich doma ve volných prostorách. Je aktivní velmi, pomáhá maminkám posíláním balíků s pomocí.
Diana je žena, která má ráda tabulky, granty, žádosti. Pracuje s pojistkami, takže má blízko k financím. Díky ní je možné hledat veškeré možné dotace a granty a i takto pomáhat lidem. Zároveň pomocí této služby, který má mírný poplatek, můžeme financovat další projekty.
Kamila je žena, která je neustále v terénu a dokáže sehnat co jen jde. Je neúnavná a odhodlaná pomoci co nejvíce lidem.
Každý z našich členů a dalších podporovatelů, dělá tuto činnost ve svém osobním čase. Jen díky podpoře našich rodin a okolí, to můžeme zvládat. A že teda někdy toho je příliš 😄.

Zdraví Hanka

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 2

Ke kafíčku č. 2

Amatérismus musí stranou. Pokud chceme být bráni vážně, už vše nejde dělat jen na kolenu, musíme se do toho obout pořádně. Tak jo, abychom ušetřili peníze, které potřebujeme pro rodiny, uděláme to sami! Jojojo, naivní představa a hodně úsměvná. Ládík se do toho...

Ke kafíčku č. 2

Ke kafíčku č. 1

Hezký den všem.Tak konečně se to hýbe správným směrem. Od doby po tornádu až do dnes, jsme ušli velkou cestu. Prakticky vše nás posouvalo směrem k pomoci lidem. Když si vzpomeneme, jak jsme se poznali, v jakých podmínkách, je to neskutečný krok kupředu. Tornádo bylo...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740