Ke kafíčku č. 3: o nás

5/10/2022 | Nezařazené

Jak vlastně pracujeme?
Každý z nás funguje na jiném prostoru. V tom, v čem je nejlepší, a společně si to pěkně sedá.
Vašek nás dostal do programu Benevity, angličtina je špičková, kontakty po celém světě. I on dříve pomáhal, kde se dá, a teď to dělá s celou rodinou o to více. Zuzka je jeho manželka a také jí to nedá a pomáhá spolku nejen s věcmi ohledně účetnictví. Spolu mají dvě děti.
Hanka si ráda povídá a poslouchá příběhy, nachází kontakty a snaží se propojit co nejvíc nápadů a našimi příběhy, hledá všemožné cestičky, jak dojít k cíli. Ladislav je její manžel, pomáhá jí s tvorbou pro internet, spravuje sítě, pomáhá s propojováním lidí a společně jsou pěstouni tří dětí.
Monika je máma dvou malých dětí, spravuje sklad humanitární pomoci, který prozatím udělala u nich doma ve volných prostorách. Je aktivní velmi, pomáhá maminkám posíláním balíků s pomocí.
Diana je žena, která má ráda tabulky, granty, žádosti. Pracuje s pojistkami, takže má blízko k financím. Díky ní je možné hledat veškeré možné dotace a granty a i takto pomáhat lidem. Zároveň pomocí této služby, který má mírný poplatek, můžeme financovat další projekty.
Kamila je žena, která je neustále v terénu a dokáže sehnat, co jen jde. Je neúnavná a odhodlaná pomoci co nejvíce lidem.
Každý z našich členů a dalších podporovatelů dělá tuto činnost ve svém osobním čase. Jen díky podpoře našich rodin a okolí to můžeme zvládat. A že teda někdy toho je příliš 😄.

Zdraví Hanka

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 39: blešáček s hořkou příchutí

Ke kafíčku č. 39: blešáček s hořkou příchutí

Shrnutí blešáčku je takové smutné. Zas nám nevyšlo počasí, my jsme snad prokletí! Tak jsme se všichni snažili, dokonce i koupili stan, ale to počasí nás prostě nemá rádo, ani boha. Věcí tu bylo strašně moc krásných a levných. Opravdu tu najdete od 10 korunek, protože...

Ke kafíčku č. 38: efekt motýlích křídel

Ke kafíčku č. 38: efekt motýlích křídel

EFEKT MOTÝLÍCH KŘÍDEL, doporučuji přečíst 💝🦋🦋 Naši milí sledující, víte, co to znamená? Ve zkratce:Dokonce i nejmenší věc může mít obrovský dopad na průběh událostí. Ty vidíme neustále kolem sebe a byly by zcela jiné, kdyby se konkrétní věci staly jinak nebo vůbec. A...

Ke kafíčku č. 37: úžasní El Pasovi & svobodní jezdci

Ke kafíčku č. 37: úžasní El Pasovi & svobodní jezdci

EDIT: TUTO AKCI VYTVOŘILI POUZE MANŽELÉ PEPA A BROŇA Z El Pasovi & svobodní jezdci. NÁŠ SPOLEK V TOM NEMĚL VŮBEC PRSTY, VEŠKERÁ PODPORA JDE ZA NIMI. JSOU BLÁZNI NESKUTEČNÍ, ÚŽASNÍ. Jak někteří víte, Dominika je dívka s mnoha zdravotními problémy. Potřebuje pomoci...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740