Ke kafíčku č. 3

5/10/2022 | Nezařazené

Jak vlastně pracujeme?
Každý z nás funguje na jiném prostoru. V tom v čem je nejlepší a společně si to pěkně sedá.
Vašek nás dostal do programu benevity, angličtina je špičková, kontakty po celém světě. I on dříve pomáhal kde se dá a teď to dělá s celou rodinou o to více. Zuzka je jeho manželka a také ji to nedá a pomáhá spolku nejen s věcmi ohledně účetnictví. Spolu mají dvě děti.
Hanka si ráda povídá a poslouchá příběhy, nachází kontakty a snaží se propojit co nejvíc nápadů a našimi příběhy, hledá všemožné cestičky, jak dojít k cíli. Ladislav je její manžel, pomáhá ji s tvorbou pro internet, spravuje sítě, pomáhá s propojováním lidí a společně jsou pěstouni 3 dětí.
Monika je máma 2 malých dětí, spravuje sklad humanitární pomoci, který prozatím udělala u nich doma ve volných prostorách. Je aktivní velmi, pomáhá maminkám posíláním balíků s pomocí.
Diana je žena, která má ráda tabulky, granty, žádosti. Pracuje s pojistkami, takže má blízko k financím. Díky ní je možné hledat veškeré možné dotace a granty a i takto pomáhat lidem. Zároveň pomocí této služby, který má mírný poplatek, můžeme financovat další projekty.
Kamila je žena, která je neustále v terénu a dokáže sehnat co jen jde. Je neúnavná a odhodlaná pomoci co nejvíce lidem.
Každý z našich členů a dalších podporovatelů, dělá tuto činnost ve svém osobním čase. Jen díky podpoře našich rodin a okolí, to můžeme zvládat. A že teda někdy toho je příliš 😄.

Zdraví Hanka

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č.7

Ke kafíčku č.7

Je zvláštní kolik lidí si myslí, že lze na pomoci vydělat. To by mne teda zajímalo jak 🙂 Asi jsme tak hloupí, ale veškeré peníze co seženeme, tak obracíme pro rodiny. Ono se to nezdá, ale poštovné za balíčky, rozvoz, koupě drogerie atd. Jsme sice malí, ale torpéda....

Ke kafíčku č.7

Ke kafíčku č.6

Ten sklad teda dává zabrat. Někdy je den, kdy ani nestihneme vše roztřídit a máme velkou prosbu, zda bychom mohli pomoci. Tak jasné a rádi. Jen se točí auto, jak vezeme třeba maminkám, co mají nemocné děti, nebo větší rodiny, nebo lidé s handicapem. Protože se to...

Ke kafíčku č.7

Ke kafíčku č.5

Tak jsme vytvořili sklad s pomocí pro lidi v nouzi. Měli jsme krásnou ideu i možnost mít místo 300m2, bohužel jsme nesehnali podporu finanční. Je to škoda, ale toto už sami nezvládneme, musíme být realisté. Jenže tolik lidí se na nás začalo obracet s prosbou o pomoc ,...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740