Ke kafíčku č. 30: prší nám do skladu

9/08/2023 | Nezařazené

Milé rodiny, je mezi vámi některá, která potřebuje pomoci? Neváhejte se na nás obrátit, najdete mnoho věcí a nejste v tom sami!

Dnes to tedy bylo hodně náročné… Výdej, příjem. Dnes nás navštívily čtyři maminky s žádostí o pomoc. Když slyšíte příběhy, proč to nezvládají, i když třeba partner pracuje, nevíte, jak jinak pomoci. Můžeme nabídnout jen materiální pomoc, potraviny, pokecání, ale víc udělat nejde.

Jedna rodina třeba je máma, co se fakt snaží, i když to nemá jednoduché, tak i bere brigády za nějaký malý peníz, jen aby měla nějakou korunku. Víme, proč nemůže, a není to proto, že by nechtěla. Někdy prostě život tak zamává se vším a musí dělat, co jí dovolí. Další rodina má zase nemocné dítě, se kterým jezdí na kardiologii. Paní je navíc těhotná. Museli si vzít na splátky spolehlivé auto, protože absolvují delší trasy po lékařích. Při dnešních cenách hledají, kde ušetřit. Jsme rádi, že můžeme aspoň takto pomoci s plenkami, výbavou a vším, co jde u nás najít. A i když počítají každou korunu, dovezli něco do potravinové pomoci pro druhé, protože ví, že někdo je na tom ještě hůře.

Jsem moc ráda, že máme i další dárce, co nám pomáhají a vozí, nebo nám nabídnou věci, které bychom mohli využít. I díky nim, můžeme dělat drobnější aukce třeba u nás ve skupince. I zde získáváme finance. A my bychom tak rádi udělali pořádný větší sklad. Protože do toho našeho nám teď dost zapršelo.

Děkujeme Vám všem za podporu a třeba i za sdílení

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Krásné slunečné odpoledne! Tak sice je víkend, ale to nás nezastaví. Ještě hodinku bude otevřeno na kávičku, kdo by měl chuť. No a u nás se už začínají plánovat akce! Už rozjíždíme myšlenky, plníme termíny a popravdě, nějak moc se nám to plní Snad Vás to osloví a bude...

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Krásný den Vám všem! Trošku jsme mlčeli, protože stále jsme v jednom kole. A máme obrovskou novinku!!!! Naše centrum na ulici Lesní 1643 se rozšiřuje o další prostor. Lesy ČR nám a k našim budoucím záměrům vyšly vstříc a dostali jsme do pronájmu travnatou plochu vedle...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740