Ke kafíčku č. 33: uklízeli jsme ve skladu

17/08/2023 | Nezařazené

Tak včerejšek byl fakt náročný. Měli jsme tu hotovou pec. Ale moc díky: Barbora Hvozdova, Monika Hroudná a Evis Pokorná za pomoc.

Evka a Monika dovezly mraky věcí a s holkama jsme třídily a balíkovaly. Už máme pár velkých balení nachystáno na odeslání poštou a další se budou dodělávat dnes. Je hodně lidí, co se ozývá 🙁

Dnes ještě ty hromady navěsit na věšáky, do skříní a ještě asi sedm balíků se musí udělat. Už začínáme naskladňovat zimní a teplejší věci. A zjišťujeme, kolik toho chybí. Ještě čekáme pár dodávek a pak vyjedeme, co bychom potřebovali dodat.

Všem velké díky za to, jak pomáháte. A vy, co čekáte balík, prosím strpení. Nestíháme, kolik toho je, a opravdu, děláme to pouze ve svém volném čase. Ale snažíme se na maximum!

A jakým inzerátem jsme pomocnice nalákali???

‼️‼️ Vysílám SOS ‼️‼️

Chcete vědět , jak to u nás ve skladě chodí? Pomoct s balíkováním pro rodiny? Protřídit věci a rozdělit na místa Nervovat se, jak je prostor malý a kam to dát ? 🤣🫣 Na úterý 22. 8. od 14 do 17 hod (čas doladíme) hledám 2 osoby a 4 šikovné ruce.

Co potřebuji pomoci:

➡️ nachystat 4 balíky pro děti s různými velikostmi

➡️ probrat věci na blešáček, na aukce

➡️ protřídit věci, co nám lidé nosí

A co nabídneme:

➡️ zapocení, srandu, vzdychání nad mimi oblečeky, pokec a prostě dobrou náladu, jak je u nás zvykem. A pořádné umazlení od naší pesany 🙂 A samozřejmě dobrý pokec.

Nemáš čas a chceš pomoc❓

Pomohlo by něco z drogerie, trvanlivých potravin, nějaké oblečení, nějaké boty, něco do školy a spousta dobré energie .

Tak snad někoho oslovíme a ozve se na náš super truper inzerát 🙂

Zavolejte na 737 194 740 – Hanka

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Krásné slunečné odpoledne! Tak sice je víkend, ale to nás nezastaví. Ještě hodinku bude otevřeno na kávičku, kdo by měl chuť. No a u nás se už začínají plánovat akce! Už rozjíždíme myšlenky, plníme termíny a popravdě, nějak moc se nám to plní Snad Vás to osloví a bude...

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Krásný den Vám všem! Trošku jsme mlčeli, protože stále jsme v jednom kole. A máme obrovskou novinku!!!! Naše centrum na ulici Lesní 1643 se rozšiřuje o další prostor. Lesy ČR nám a k našim budoucím záměrům vyšly vstříc a dostali jsme do pronájmu travnatou plochu vedle...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740