Ke kafíčku č. 39: blešáček s hořkou příchutí

27/09/2023 | Nezařazené

Shrnutí blešáčku je takové smutné.

Zas nám nevyšlo počasí, my jsme snad prokletí! Tak jsme se všichni snažili, dokonce i koupili stan, ale to počasí nás prostě nemá rádo, ani boha.

Věcí tu bylo strašně moc krásných a levných. Opravdu tu najdete od 10 korunek, protože to je hlavně o tom, že chceme, aby nebyla zátěž ekologická, výdělek směřujeme na aktivity, a hlavně – každý má možnost nádherných věcí. Ještě v sobotu dojelo pár dalších mraků věcí (např. pytel příze!) a spousta nádherných kabátů a bund. Jojo, už chystáme vše na zimu. Dnes je sice úterý, ale stále není protříděné vše (dojely totiž další krásné věci !). Ještě, že máme další ruce, co se sem tam nabídnou, a není to jen na nás.

Příští týden už začneme chystat věci do různých zařízení, tak snad opět ulevíme prostoru. No a brzy vyjedeme s VELKÝMI A DŮLEŽITÝMI informacemi. Snad nám pomůžete, ale to až další pondělí. Další blešáček už letos nebude, ale chystáme dvě obrovské výzvy! A pokud jste nestihli, něco potřebujete, klidně nám napište a nebo zavolejte na 737194740, děkujeme!

PS: Ten bordel ve skladu je proto, že prostě není místo a teď nás čeká určitě týden třídění. Asi budu za chvíli jak pepek. Ještě, že je pěkně a využívám náhradní prostor pod stanem.

A proč s hořkou příchutí…?

Musím to napsat a dostat ze sebe ven. Jsem strašně naštvaná, hodně moc. Děláme blešáčky, abychom získali finance na potřebné věci. Kupuje se tu za pár korun, vpouštíme lidi do našich osobních životů a věříme… Ne každá věc je ale na prodej. Ty fakt super věci dáváme stranou, protože to pak putuje k dětem jako dárky. Některé rodiny si to fakt nemohou dovolit a dětem to moc udělá radost. Bohužel při dnešním úklidu jsem zjistila, že někdo dárek, co byl bokem, prostě vybrakoval. Nechal jen krabičku. Mě to tak hrozně mrzí! V pondělí jsem je chtěla odesílat. Ten, kdo to udělal, měl říct, potřebuji, prosím mohu si vzít? Potřebuji, šlo by to?

U nás má každý dveře otevřeny, ale toto prostě nepřekousnu. Je to malá krabička, malý dárek to byl. Ale ta radost by byla obrovská a já teď jednu mámu zklamu. Musím napsat, že to prostě není…

Takže Ty, kdo sis nemohl pomoci, musel jsi mít tuhle životně důležitou věc pro sebe, užij si ji. Ale stydět by ses měl až pod kořínky vlasů. Já se za Tebe šíleně stydím a je mi hnusně z toho.

EDIT: Mé dítě darovalo svoje sluchátka, situace vyřešena, pošleme. Díky za nabídky. A pokud chcete nějak pomoci jinak, klidně mi napište a domluvíme se. Víte, nechceme využívat nijak nikoho, nechceme dávat drahé dary. Radost udělá i malá věc, pokud je z dobrého srdce a člověk si toho váží, že někdo na něj myslel. I tak, ten co to sebral, ať… (jsem slušná , jsem slušná).

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 57: prosíme přijďte na jarmark

Ke kafíčku č. 57: prosíme přijďte na jarmark

POZVÁNKA NA JARMARK PRO DOBROU VĚC, KONANÝ V DUBŇANECH 2. 12. A ŽÁDOST O PODPORU NÁVŠTĚVOU A SDÍLENÍM. INFORMACE PROČ PODPOŘIT NÁŠ CHARITATIVNÍ JARMARK A KDE AKCI NAJDETE. Výtěžek poslouží k otevření komunitního místa v Dubňanech, ale bude sloužit i těm z okolních...

Ke kafíčku č. 56: kde bude jarmark?

Ke kafíčku č. 56: kde bude jarmark?

Už se to blíží!!!!!!!!!!!!!!!! Už je to za rohem Náš charitativní jarmark už brzy bude! Pomaličku už se vše dává dohromady, nestíháme, výroby cukroví, věcí na prodej a všeho možného jedou fakt rychle. Nezapomeňte a sobota 2. prosince 10.00–17.00 Dojděte na KOUZELNÝ...

Ke kafíčku č. 55: jarmark se blíží!

Ke kafíčku č. 55: jarmark se blíží!

Krásný večer všem. Tak dnes proletělo pár vloček a jakoby nás to upozorňovalo, že už brzy bude jarmark. Neskutečně to letí. Na to, že se začal plánovat snad až v září, tak to strašně moc uteklo. My teda opět nezahálíme a jede výroba, stahujeme dárky od lidí, co chtějí...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740