Ke kafíčku č. 43: máme nové posily

16/10/2023 | Nezařazené

Krásný mrazivý večer.

Jak víte, už toho je čím dál tím více. A my dostali posily!!!! Už delší dobu nám děvčata pomáhají a my jim s projekty a došlo nám, že společně zvládneme více. Je nám proto ctí oficiálně představit, další tři úžasné dámy, které si přidávají k našim členům.

Alexandra Večerková, Kateřina Michnová a Petra Hudeková. A protože nás spolek se nezaměřuje jen na naše okolí, ale pomáhá, kde jen to je potřebné, tak Katka a Petra jsou z Bořetic a Saša je z Pánova. Každá je speciální.

Katka pomáhá s webem a sítěmi, Petra s zajišťováním věcí a komunikací a Saša ve skladu a hledáním všeho možného, co je potřebné. Takže, holky, vítejte!!! Ale pánů máme poskrovnu, hoši, musíte zabrat! 😅 Rádi uvítáme každou ruku.

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Krásné slunečné odpoledne! Tak sice je víkend, ale to nás nezastaví. Ještě hodinku bude otevřeno na kávičku, kdo by měl chuť. No a u nás se už začínají plánovat akce! Už rozjíždíme myšlenky, plníme termíny a popravdě, nějak moc se nám to plní Snad Vás to osloví a bude...

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Krásný den Vám všem! Trošku jsme mlčeli, protože stále jsme v jednom kole. A máme obrovskou novinku!!!! Naše centrum na ulici Lesní 1643 se rozšiřuje o další prostor. Lesy ČR nám a k našim budoucím záměrům vyšly vstříc a dostali jsme do pronájmu travnatou plochu vedle...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740