Ke kafíčku č. 47: Dočasky.cz na jarmarku

26/10/2023 | Nezařazené

Krásný den!!

Tak a je tu další pachatel dobrých skutků, co se přidá k nám na naší akci 2. 12. 2023 v Dubňanech!

Není to totiž jen o nás, ale chceme udělat akci takovou, aby se opravdu pomáhalo. Proto pečlivě vybíráme účastníky našeho KOUZELNÉHO JARMARKU. Chceme, aby každý účastník byl spojený s dobrým srdcem, a tím pádem pomoc šla opravdu tam, kam patří.

Jsme hrdí, že můžeme představit: Dočasky.cz. Jejich stánek nesmí na této akci chybět. Protože i zvířátka musí mít krásné Vánoce.

A na co se můžete těšit? Nabídnou Vám spoustu nádherných věcí, které třeba vyrábí paní Jitka. A mnoho dalších dobrých duší. Finance z prodeje poslouží i na dostavbu psího ostrova. Takže neváhejte, dejte si jarmark do kalendářů a doběhněte podpořit!

Děkujeme za sdílení a Váš čas. Pejsci budou moc vděční!

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Krásné slunečné odpoledne! Tak sice je víkend, ale to nás nezastaví. Ještě hodinku bude otevřeno na kávičku, kdo by měl chuť. No a u nás se už začínají plánovat akce! Už rozjíždíme myšlenky, plníme termíny a popravdě, nějak moc se nám to plní Snad Vás to osloví a bude...

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Krásný den Vám všem! Trošku jsme mlčeli, protože stále jsme v jednom kole. A máme obrovskou novinku!!!! Naše centrum na ulici Lesní 1643 se rozšiřuje o další prostor. Lesy ČR nám a k našim budoucím záměrům vyšly vstříc a dostali jsme do pronájmu travnatou plochu vedle...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740