Ke kafíčku č. 53: koupí medu podpoříte dobrou věc

8/11/2023 | Nezařazené

Krásný večer přátelé.

další věcí na našem charitativním jarmarku bude prodej výborného medu od rodičů našeho zesnulého kamaráda. Protože jarmark není jen o nás, ale o každém, kdo potřebuje pomoci.

Kdo nás sleduje, ví, že spolupracujeme se Střeleckým klubem Diváky. Jedním ze zakládajících členů byl i Martin Hulej z Kurdějova, který letos, bohužel, v mladém věku podlehl těžké a vleklé nemoci 😢.

Prodej medu je naší formou poděkování za to, co pro nás udělal, a naše pomoc jeho rodině. Určitě jste již zahlédli náš příspěvek o tom, že nabízíme pomoc ve formě postele za symbolický nájem pro člověka s handicapem. Ta byla určena pro něj, ale nestihli jsme to. Proto jsme ji nabídli dále, ať slouží potřebným. A prodej medu bude další forma podpory jeho rodiny. Koupí medu podpoříte jeho rodiče a jeho dcerku.

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Krásné slunečné odpoledne! Tak sice je víkend, ale to nás nezastaví. Ještě hodinku bude otevřeno na kávičku, kdo by měl chuť. No a u nás se už začínají plánovat akce! Už rozjíždíme myšlenky, plníme termíny a popravdě, nějak moc se nám to plní Snad Vás to osloví a bude...

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Krásný den Vám všem! Trošku jsme mlčeli, protože stále jsme v jednom kole. A máme obrovskou novinku!!!! Naše centrum na ulici Lesní 1643 se rozšiřuje o další prostor. Lesy ČR nám a k našim budoucím záměrům vyšly vstříc a dostali jsme do pronájmu travnatou plochu vedle...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740