Ke kafíčku č. 58: máme po jarmarku

5/12/2023 | Nezařazené

Krásný bílý den přejeme všem 🙂

Tak, konečně je trochu času shrnout ten náš jarmark. Bylo to skvělé. Z pozice pořadatelů, někteří jsou nemocní, všichni unavení, ale i tak máme krásný pocit, že se táto akce udála. Moc nás těší kladné ohlasy. Ptali jste se, jestli to uděláme i další rok. Ano, rádi bychom z toho udělali tradici. Bylo moc skvělé sledovat, jak se cizí lidé mezi sebou zastaví, povykládají a jsou spokojení.

Děti, ty řádily o sto šest. Hodně z Vás si pochválilo, že to bylo v přírodě, že byl oheň, byl prostor se vyvětrat. Počasí holt neovlivníme, ale i tak jsme byli velmi mile překvapení, kolik lidí došlo. A dokonce dojelo i z dálky! V tom počasí, velká odvaha 🙂 Většina našich dárků měla význam, což někteří nevěděli, nestihli jsme ani říci. Ve zkratce, 90 % věcí: buď jsme pomáhali odkupem od lidí, co v nouzi jsou, a nebo nám pomáhali lidé, kterým jsme pomohli. A zbytek byl od lidí, co nás slyšeli s prosbou o pomoc. Vždy, ať děláme cokoliv, snažíme se pomáhat a takovýto byl i náš jarmark.

A dnes bych chtěla moc poděkovat Dukos Dubňany, panu Směřičkovi a všem, kteří nám vycházeli vstříc. Vysvětlili, pomáhali, v kalamitě na nás mysleli a ohrnuli v areálu cestu. Z Želvy pomáhali nakládat a vykládat sety a byli strašně ochotní všichni. A děvčatům z KICu a města Dubňany moc děkujeme za zvednutí telefonu o víkendu, podpoře, že jsme mohli další den prodávat i na jarmarku před kulturákem. Moc si Vaší snahy ceníme a Vám všem obrovské díky!!

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Krásné slunečné odpoledne! Tak sice je víkend, ale to nás nezastaví. Ještě hodinku bude otevřeno na kávičku, kdo by měl chuť. No a u nás se už začínají plánovat akce! Už rozjíždíme myšlenky, plníme termíny a popravdě, nějak moc se nám to plní Snad Vás to osloví a bude...

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Krásný den Vám všem! Trošku jsme mlčeli, protože stále jsme v jednom kole. A máme obrovskou novinku!!!! Naše centrum na ulici Lesní 1643 se rozšiřuje o další prostor. Lesy ČR nám a k našim budoucím záměrům vyšly vstříc a dostali jsme do pronájmu travnatou plochu vedle...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740