Ke kafíčku č. 6: myslíme na vás

21/02/2023 | Nezařazené

Ten sklad teda dává zabrat. Někdy je den, kdy ani nestihneme vše roztřídit, a dostaneme velkou prosbu, zda bychom mohli pomoci. Tak jasné a rádi. Jen se točí auto, jak vezeme třeba maminkám, co mají nemocné děti, nebo větší rodiny, nebo lidem s handicapem.

Protože se to nezdá, ale pokud lidé nemají auto, je to pro ně složité. Pokud je to v našich silách a není to daleko, tak jasné, že to vezmeme sebou a předáme. Posíláme i balíky, ale opět, je to dost složité. To se musí nafotit, naměřit, odsouhlasit nabalit a… pak na poštu a rodinka je ráda.

Nejlepší je, když si lidé dojdou vybrat sami, protože ani jsme nečekali, ale fakt máme strašně moc různých věcí a dokonce i knihy. I když je prostor malý, chceme aspoň nějak něčím pomoci. A máme i slíbené krásné dárky pro ženy od dětí z jedné školy. Je to strašně fajn, protože vesměs ženy nesou na svých bedrech vše možné, odbývají se, vše dávají pro rodinu a ruku na srdce, maličká věc dokáže udělat obrovskou radost.

Já se těším, až pak přibalíme k balíčkům s pomocí i něco pouze pro rodiče. Jen jeho osobní dárek. Osobní medaile, za to, že zvládá těžkosti a aby věděli, že na ně někdo myslí.

Zdraví Hanka

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Krásné slunečné odpoledne! Tak sice je víkend, ale to nás nezastaví. Ještě hodinku bude otevřeno na kávičku, kdo by měl chuť. No a u nás se už začínají plánovat akce! Už rozjíždíme myšlenky, plníme termíny a popravdě, nějak moc se nám to plní Snad Vás to osloví a bude...

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Krásný den Vám všem! Trošku jsme mlčeli, protože stále jsme v jednom kole. A máme obrovskou novinku!!!! Naše centrum na ulici Lesní 1643 se rozšiřuje o další prostor. Lesy ČR nám a k našim budoucím záměrům vyšly vstříc a dostali jsme do pronájmu travnatou plochu vedle...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740