Ke kafíčku č. 60: ukončujeme pro letošek rozvozy

14/12/2023 | Nezařazené

Krásný den přejeme.

Dnes ukončujeme rozvozy a výdeje a spustíme vše až v lednu. Musíme se věnovat našim rodinám, které jsou opomíjeny přes rok. A musíme i odpočinout, fakt to bylo dost náročné a další etapa nás čeká. Pokud ovšem víte, že někdo urgentně potřebuje pomoci, napište nám. Výdej zdarma pro potřebné bude v omezeném provozu přes svátky.

No a super zpráva ! 🙂 Elektrická polohovací postel jela do Uherského Brodu včera v noci. Bude sloužit paní po úrazu. Máme radost. Ještě zůstal mobilní záchod a chodítko v nabídce.

Včera velký výdej pro jednu velkou rodinu a využije se i krásná koloběžka jako dárek 🙂 Mají i miminko, tak bylo fajn, že jsme toho měli více a utíkalo to pomoci tam kam má.

A dnes poslední rozvoz byl do Psychocentrum Domeček Hodonín, kde putovaly perníčky z jarmarku, věci od starostky Morkůvek Brigita Petrášová a jejích dobrých duší. A jedné mamince z azylového domu šly další věci a pidi stromeček , aby děti měly Vánoce.

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Krásné slunečné odpoledne! Tak sice je víkend, ale to nás nezastaví. Ještě hodinku bude otevřeno na kávičku, kdo by měl chuť. No a u nás se už začínají plánovat akce! Už rozjíždíme myšlenky, plníme termíny a popravdě, nějak moc se nám to plní Snad Vás to osloví a bude...

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Krásný den Vám všem! Trošku jsme mlčeli, protože stále jsme v jednom kole. A máme obrovskou novinku!!!! Naše centrum na ulici Lesní 1643 se rozšiřuje o další prostor. Lesy ČR nám a k našim budoucím záměrům vyšly vstříc a dostali jsme do pronájmu travnatou plochu vedle...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740