Ke kafíčku č. 72: jsme diskrétní

31/01/2024 | Nezařazené

Tak dnes je to takové jiné.

Mnoho z Vás ví, že propojujeme různé kontakty tak , aby se pomáhalo a sklad funguje pro ty, co to potřebují, zdarma. Díky tomu poznáme mnoho lidí, kteří se nám po čase otevřou. A za mne je to jen dobře. Pokud nám věří a svěří svá tajemství a obavy, pak to děláme dobře. Ano trvá to, ale jsme zde pro ně. Cokoliv nám lidé řeknou, je tajemství, nikdy neřekneme, kdo to je. Ctíme soukromí, a proto taky nikdy z takových setkání nebudou fotky, aby nešli identifikovat.

Jedná se o to, že dnes mi pán řekl, že je alkoholik. A že má snahu to řešit. Probírali jsme, kam se obrátit, co je důležité, řešili jsme obavy, co s jeho rodinou, probírali jsme prostě úplně vše. A já jsem poctěna, protože ta rodina nám věří, dokázali se svěřit se všemi obavami, se svými zážitky. Vím delší dobu, že to tak je u nich, ale čekala jsem jen na to, až sám začne. A uvědomí si první krok, ten nejdůležitější. Je to špatně a chci změnu. To je totiž to nejdůležitější. A už je to jen na něm, jak bude pokračovat dále. Snad to zvládne, není to lehký boj.

Ale vím, že vrba v našem podání tu bude pokud budou chtít. Že i my rádi pomůžeme. Ale teď musí věřit odborníkům a následovat jejich pokynům. A chlape…. vím, že to budeš číst, dítě potřebuje tátu, chci Ti věřit a za rok se sejít a dát Ti placku za čistý rok. Takže zaber!

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Krásné slunečné odpoledne! Tak sice je víkend, ale to nás nezastaví. Ještě hodinku bude otevřeno na kávičku, kdo by měl chuť. No a u nás se už začínají plánovat akce! Už rozjíždíme myšlenky, plníme termíny a popravdě, nějak moc se nám to plní Snad Vás to osloví a bude...

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Krásný den Vám všem! Trošku jsme mlčeli, protože stále jsme v jednom kole. A máme obrovskou novinku!!!! Naše centrum na ulici Lesní 1643 se rozšiřuje o další prostor. Lesy ČR nám a k našim budoucím záměrům vyšly vstříc a dostali jsme do pronájmu travnatou plochu vedle...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740