Ke kafíčku č. 73: přišli sousedé

2/02/2024 | Nezařazené

Krásný večer! 🙂

Konečně se blíží víkend a po právu budeme odpočívat s rodinami. Dnes na pomoc doběhly děti Hykšových a kolegyně Monika Hroudná s dcerkou. Hned z rána jsme vydávali pomoc mamince, co se stěhuje z azylového domu na byt. Tentokrát toho bylo méně než obvykle, ale ještě že byl ten krásný gauč 🙂 K tomu psací stůl pro děti, vybavení a drogerie. A zjistili jsme, že bychom věci potřebovali doplnit. S tím ale vyjedeme zítra. Podstatné je, že jsme měli co dát! A za to všem Vám, dárcům, obrovské děkujeme !

No a dnešní den zas byl náročnější. Došlo se k nám informovat spousta lidí, opět spoustu telefonů a děkujeme paní Křížové z charity, že o nás přesunula informaci na místo, kde snad budeme moci pomoci my. To budu začínat řešit hned další týden.

Byli jsme dnes i rozmazlovaní, opět! Magda Polášková s Oldou Poláškem nám dovezli sladké zákusky a dali řeč, co bychom mohli v budoucnu společně. Pak dojela paní Kološová z Vivacitas opět s dobrůtkou a na pokec. A poznali jsme nové sousedy. Přišli na návštěvu z chráněného bydlení Duběnka. Kluci ochutnali buchty a mně se návštěva moc moc líbila. Jsem ráda, že doběhli, a doufám, že se zas uvidíme. Ještě že máme tolik dobrých andělů, co nám nosí buchetky, protože tolik mlsných jazýčků, co jsme tu tento týden měli, tak bychom asi sami nepohostili.

Takže mějte krásný víkend, užívejte volna, relaxujte a co nejvíc úsměvů! 🙂

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Krásné slunečné odpoledne! Tak sice je víkend, ale to nás nezastaví. Ještě hodinku bude otevřeno na kávičku, kdo by měl chuť. No a u nás se už začínají plánovat akce! Už rozjíždíme myšlenky, plníme termíny a popravdě, nějak moc se nám to plní Snad Vás to osloví a bude...

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Krásný den Vám všem! Trošku jsme mlčeli, protože stále jsme v jednom kole. A máme obrovskou novinku!!!! Naše centrum na ulici Lesní 1643 se rozšiřuje o další prostor. Lesy ČR nám a k našim budoucím záměrům vyšly vstříc a dostali jsme do pronájmu travnatou plochu vedle...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740