Ke kafíčku č. 8: drogerie je vždy vítána

4/03/2023 | Nezařazené

Nezvykle víkendová služba: prosba o pomoc…

Je fakt, že tak nějak fungujeme stále, jak kdo požádá. Tentokrát nás oslovila Eva Dufková s prosbou o pomoc rodině , která vyhořela. Samozřejmě, že bez váhání, jsme ochotní pomoci. Je to neštěstí, které je zasáhlo, a my jsme moc rádi, že díky vám všem dárcům, jsme mohli zajistit alespoň nějaké základní věci. Oblečení krásné i na ven pro celou rodinu, nějaká drogerie, nějaké čističe, dokonce i Avon balíček a sladké na obalení nervů.

Nebudeme prozrazovat, která rodina a kde, je to jejich soukromí, což respektujeme. Ale vám všem dárcům máme za úkol ze srdce poděkovat, protože opravdu krásné věci jsme mohli poslat dále. A věřte, že to pomůže hodně.

Jen máme prosbu, pokud byste chtěli pomoci i jinak, drogerie bude vždy vítána. Nejenom této rodině, ale i pro maminku, co bude mít nový start z azylového domu. A pokud náhodou byste chtěli věnovat, můžeme Vvám i vystavit darovací smlouvu. My následně vše předáme potřebnějším.

Klidně nás můžete kontaktovat na telefonu 737 194 740, případně e-mailu: info@snadeji.cz. Moc Vám všem děkujeme

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Krásné slunečné odpoledne! Tak sice je víkend, ale to nás nezastaví. Ještě hodinku bude otevřeno na kávičku, kdo by měl chuť. No a u nás se už začínají plánovat akce! Už rozjíždíme myšlenky, plníme termíny a popravdě, nějak moc se nám to plní Snad Vás to osloví a bude...

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Krásný den Vám všem! Trošku jsme mlčeli, protože stále jsme v jednom kole. A máme obrovskou novinku!!!! Naše centrum na ulici Lesní 1643 se rozšiřuje o další prostor. Lesy ČR nám a k našim budoucím záměrům vyšly vstříc a dostali jsme do pronájmu travnatou plochu vedle...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740