Ke kafíčku č. 9: čas máme jen jeden

7/03/2023 | Nezařazené

Tak opět máme novinku. Vzhledem k tomu, že díky vašim darům praská sklad, jak je plný oblečení, musíme s tím něco udělat . Proto spouštíme pro něj zvlášť FB stránky Bazar a sklad S nadějí a zároveň zde naleznete nejen informace o skladu, provozu, ale i o věcech, co máme.

Také spouštíme minibazárek, kde za pár korun koupíte pěkné věci. A kam půjdou peníze z prodeje? Třeba na náš největší projekt rekonstrukce domu pro imobilní Dominiku. Celý příběh si přečtěte zde.

Nebo půjdou na provoz skladu, nákup věcí, které musíme řešit rychle. Také najdete různé požadavky, co konkrétně hledáme. Zatím je FB skladu pomalý, ale prosím chápejte, že vše děláme ve svém osobním volnu, takže sem tam to trvá. Náš neziskový spolek nás neživí, proto jsou vždy prioritou naše práce, abychom měli možnost pomáhat dále. Veškeré věci určené k prodeji si lze vyzvednout osobně v Dubňanech. No, a další novinka, připravujeme pouliční blešák, kde najdete věci od 5 kč za kus.

Proběhne dne 18. 3. 2023 od 10 hodin na adrese: Na Dílech 432, Dubňany (sídlo skladu). Tak neváhejte, kdo dřív přijde, ten má větší šanci. A pokud byste na blešák chtěli něco darovat, stačí kontaktovat 737 194 740 (Hanka)

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Krásné slunečné odpoledne! Tak sice je víkend, ale to nás nezastaví. Ještě hodinku bude otevřeno na kávičku, kdo by měl chuť. No a u nás se už začínají plánovat akce! Už rozjíždíme myšlenky, plníme termíny a popravdě, nějak moc se nám to plní Snad Vás to osloví a bude...

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Krásný den Vám všem! Trošku jsme mlčeli, protože stále jsme v jednom kole. A máme obrovskou novinku!!!! Naše centrum na ulici Lesní 1643 se rozšiřuje o další prostor. Lesy ČR nám a k našim budoucím záměrům vyšly vstříc a dostali jsme do pronájmu travnatou plochu vedle...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740