Sklad pomoci

29/09/2022

Edit : Tak opět jsme pokročili dále s projektem skladu. Vzhledem k tomu, kolik je lidí co si nějak žádají služby vytvořili jsme i hlavní sklad , který se nachází v Dubňanech na adrese : Na Dílech 432 – u členů vedení spolku. Pokud něco potřebujete, neváhejte nám napsat zprávu přes náš fcb. Původně jsme hledali větší prostory, které jsou pro takovou podporu nutné, ale prozatím  není zajištěna tak nutná finanční podpora, jak je potřeba. Proto jsme se rozhodli, že poskytneme naše domy a vytvoříme místa, kde najdete vše co je potřebné. Pro miminka do 104 najdete vše u naší kolegyně Moniky Hroudné v Ratíškovicích a další všemožné věci u manželů Hykšových v Dubňanech. Také jsme služby rozšířili i o Swap a bazárek. Prozatím bude doma otevření vždy v:

Úterý: od 9 do 15 bude formou výměny. Například donesete své oblečení na výměnu, nebo drogerii, či suché potraviny. Plus dobrovolný příspěvek do kasičky na provoz.

Čtvrtek: Od 9-12 a od 15-18 bazárek. Nákup za minimální částky. Například- dětské tričko 10, dětské kalhoty 30-50,  dospělé trička 30 , kalhoty, bundy po 100 kč. Boty na domluvě atd.

Co s financemi co získáme uděláme ?

Primárně je sklad založen pro lidi v nouzi, proto Váš nákup u nás nám umožní finance posléze využívat na nákupy potřebných věcí co neseženeme, můžeme podpořit rodiny v různé nouzi, pomůžete s zaplacením poštovného a také pomůžete s provozem skladu.

V co doufáme ?

Že časem budeme moci vytvořit větší centrum , které bude velké a fungovat 5 dní v týdnu.

Kde nás najdete ?

Věci pro miminka kontaktujte  Moniku Hroudnou přes náš fcb. Sklad se nachází u ní doma v Ratíškovicích. Nutno se předem domluvit na schůzce.

Věci od 104 a mnoho dalšího  najdete u manželů Hykšových v Dubňanech.

Prostory nejsou příliš velké, ale snažíme se , aby jste našli vše podstatné. Máme od kočárků, po nádobí. V případě, že něco nemáme, lze se pak domluvit s hledáním. Pokud máte jiný problém, lze si dát kafíčko a probrat to s Vámi.

Stále platí, že sklad je primárně pro lidi v nějaké nouzi, pokud se to týká někoho z Vás, neváhejte nás kontaktovat a dojet.

PRO LIDI V NOUZI, STÁLE NAŠE SLUŽBY POSKYTUJEME ZCELA ZDARMA !!!

Respektujte prosím, že vše děláme ve svém osobním čase, ve svém soukromí. Pokud se chcete dojet podívat v jiném čase, nutno volat : 737184740 Hanka a domluvit se. Těšíme se na Vás a snad se brzy setkáme.

V případě, že by jste se rádi podíleli na této pomoci, prosím kontaktujte nás opět přes fcb a my si to s kolegy předáme- děkujeme. V případě zájmu o větší podporu tohoto projekt, kontaktujte nás na : hana.hyksova@snadeji.cz

Dům kde sklad najdete-Na dílech 432, Dubňany 69603

Vzhledem k tomu, že je mnoho rodin, které potřebují různou pomoc, nabízíme materiální podporu. Díky donátorům z celé republiky, můžeme účelně vypomoci, přesně podle potřeb klienta. Zároveň tak podpoříme i menší ekologickou zátěž, díky recyklací věcí. Tomu co jednomu už nevyhovuje, druhý dá nový život. Je možné i balíky pomoci zasílat poštou.

Pokud potřebujete, neváhejte se na nás obrátit, co bude v našich silách, zařídíme.

Buď na: sklad@snadeji.cz a nebo přes náš fcb. Jsme schopni zařídit skoro vše.

Víme, že pro mnoho rodin doslova každá koruna je přínosem. V případě, že chcete těmto rodinám pomoci, můžete i zaslat drobnou částku na náš spolkový účet a stát se tak balíčkem naděje. Je mnoho případů, kdy rodiny řeší, jestli jídlo a nebo zaplatit balík s pomocí. Sami to nezvládneme, proto budeme za každou korunku na tento projekt vděční. Protože děti nepotřebují jen jídlo, ale také se obléci.
Velmi děkujeme za podporu, dobrovolnické ruce a spoustu pomoci, které jste nám již dali.

Pokračujeme dále 😄

Rychlý kontakt

Monika Hroudná

Monika Hroudná

sklad humanitární pomoci,
sbírky humanitární pomoci

E-mail: sklad@snadeji.cz

Tel.: +420 728 385 376

Aktivní projekty