Ke kafíčku č. 37: úžasní El Pasovi & svobodní jezdci

18/09/2023 | Nezařazené

EDIT: TUTO AKCI VYTVOŘILI POUZE MANŽELÉ PEPA A BROŇA Z El Pasovi & svobodní jezdci. NÁŠ SPOLEK V TOM NEMĚL VŮBEC PRSTY, VEŠKERÁ PODPORA JDE ZA NIMI. JSOU BLÁZNI NESKUTEČNÍ, ÚŽASNÍ.

Jak někteří víte, Dominika je dívka s mnoha zdravotními problémy. Potřebuje pomoci s rekonstrukcí domu, který nevyhovuje jejím požadavkům. A zde vidíte úžasnou bandu lidí, kteří vybrali 100 000 Kč. Ano, vidíte správně, sto tisíc korun!!!

Neskutečná práce, úžasné zážitky a mnoho lidí, co ji podpořili. Takovou akci dělají každým rokem – manželé Pepa a Broňa mají tah a elán a určitě i na příští rok něco úžasného vymyslí. A pokud by chtěl někdo Dominice pomoci, může třeba zde na transparentní registrovaný účet a nebo můžete také pomoci s výrobkem či službou, kterou nám nabídnete.

Protože i my chystáme další věci na podporu této dívky. Přidejte se také.

El Pasovi & svobodní jezdci, jste neskutečně úžasní a VELKÉ DÍKY!!!

Foto: FB El Pasovi & svobodní jezdci

Další příspěvky z blogu

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Ke kafíčku č. 86: bude spousta akcí

Krásné slunečné odpoledne! Tak sice je víkend, ale to nás nezastaví. Ještě hodinku bude otevřeno na kávičku, kdo by měl chuť. No a u nás se už začínají plánovat akce! Už rozjíždíme myšlenky, plníme termíny a popravdě, nějak moc se nám to plní Snad Vás to osloví a bude...

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Ke kafíčku č. 85: máme další prostor

Krásný den Vám všem! Trošku jsme mlčeli, protože stále jsme v jednom kole. A máme obrovskou novinku!!!! Naše centrum na ulici Lesní 1643 se rozšiřuje o další prostor. Lesy ČR nám a k našim budoucím záměrům vyšly vstříc a dostali jsme do pronájmu travnatou plochu vedle...

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740