Pomoc paní Kopkové se zařízením domu po požáru

26/09/2022

Tento příběh je nejvíce sepsán zde : https://www.znesnaze21.cz/…/zbyly-jen-oci-pro-plac…

Na sbírce se nevybralo tolik, kolik bylo potřeba a tak nás kontaktovala Blanka Karhanová s dotazem, jak bychom mohli pomoci. S týmem se přemýšlelo a ve spolupráci s zlatou Kay Kay se zařídilo vybavení pro paní Julii. Kay Kay je žena, která umí mnohé, dokonce sehnala kontejnery a mobilheimy do oblastí zasažených tornádem a i tentokrát nezklamala. Nakonec se paní Julii vezlo auto i s návěsem a konečně paní Julie může důstojně bydlet. Velmi bychom chtěli poděkovat všem lidem , kteří věnovali své kousky nábytku . Bylo toho fakt moc . A neskutečná dvojka Aleš a Milan , nábytek sami naložili, vyložili a dali na místo.

Děkujeme lidem, že dopravu jsme mohli zaplatit díky darům, které jste nám věnovali na spolkový účet 240204322/2010 .

Moc děkujeme lidem co byli zasaženi tornádem a i tak se snaží teď pomáhat na dalších projektech, které máme , jako například zde věnováním nábytku .Protože bez dobrých lidí napříč světem by se nic hezkého neudělalo.

Obrovské díky Kamile a klukům, že ač neustále dělají střechy v zasažených oblastech a bez zastávky, tak si udělali den jakoby volna a nabídli se s pomocnou rukou. Bez nadsázky, velký obdiv , že při Vašem nasazení, jdete do projektů s námi.

Rychlý kontakt

Hana Hykšová

Hana Hykšová

místopředseda spolku, správa projektů, komunikace s klienty a sponzory, správa fcb

E-mail: hana.hyksova@snadeji.cz

Tel.: +420 737 194 740

Ukončené projekty